Narzędzia
Szukaj
Rejestracja Loguj

Krzysztof Wyszkowski

Krzysztof Wyszkowski - artykuły
Krzysztof Wyszkowski

Krzysztof Wyszkowski

Adres witryny: E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przeciwko Polsce

poniedziałek, 24 lutego 2014 19:55

Przeciwko Polsce możemy zawsze zjednoczyć cały naród rosyjski i nawet sprzymierzyć się z Niemcami. W. Lenin

https://twitter.com/Samueljrp

poniedziałek, 24 lutego 2014 18:40

Ty "moralny eksterminatorze" jeden. Już Ci @michalrachon Janicki i Władyka w @Polityka_pl pokażą miejsce w szeregu!

pic.twitter.com/wBFpXJivyz

Ja... jestem wielki...

poniedziałek, 24 lutego 2014 18:36

Podziwiajcie...albo będziecie martwi... pic.twitter.com/FTVOH8vbqm

Koniec "faszyzmu"

poniedziałek, 24 lutego 2014 18:32

Jednym z ubocznych skutków Powstania Kijowskiego jest koniec ataków "obozu postępu" na reformy węgierskie. "Polski faszyzm" też już demode.

W sztabie Tuska panika!

poniedziałek, 24 lutego 2014 10:19
  1. Szef schował się u dzieci w Białymstoku i udaje Króla Maciusia I.
  2. Nie można zaatakować Kaczyńskiego – podaliśmy mu palec, myśląc, że oskarżymy go o kradzież paznokcia, a on chwycił cała rękę i trzyma, aż kości pękają!
  3. Cały plan koalicji z SLD poszedł w diabły – gorzej, bo skończyła się możliwość gry pomiędzy Millerem a Kwaśniewskim, gdyż cały obóz postkomunistyczny poszedł „w odstawku”.
  4. RadSik jest skończony, bo i tak byłby martwy nawet wtedy, gdyby Janukowycz mógł użyć wojska. Jego wypowiedź wejdzie do zbioru aurea dicta obok Marii Austriaczki – „Nie mają chleba? To niech jedzą ciastka.”
  5. Bezużyteczny jest też Wałęsa, bo tylko udowodni, że nadal jest Bolkiem. Razem z Gorbaczowem może już tylko kompromitować.
  6. W Kijowie szaleje Saryusz-Wolski i nie można kazać mu się zatrzymać, bo Rosjanie ujawnią taki telefon.
  7. Jeżeli PiS zażąda nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu i uchwalenia planu pomocy Ukrainie, to Kopacz nie będzie mogła go zablokować i cała Polska dostrzeże podobieństwo między nami, a reżimem Janukowycza.
  8. Zaraz będzie rocznica zakończenia Okrągłego Stołu i opinia publiczna orzeknie, że te 25 lat, to o 24 za długo.
  9. Zwycięstwo ofiar Majdanu ośmieli "sektę smoleńską", która zażąda ujawnienia akt śledztwa smoleńskiego w sprawie 96 ofiar i skompromitujemy się całkowitą uległością wobec Putina.
  10. Armia min. Sienkiewicza nie może użyć nawet „broni gładkolufowej” do  pacyfikacji polskich faszystów, bo publiczność skojarzy to z Berkutem.

ODMAWIAM

piątek, 14 lutego 2014 09:06

/.../ Pan Prezydent, powołujący się na swoją solidarnościową przeszłość, zaprosił na posiedzenie

Rady  Bezpieczństwa  Narodowego  twórcę  stanu  wojennego  w  1981 r. w Polsce Wojciecha

Jaruzelskiego; jako jedyny z partii PO głosował przeciwko likwidacji WSI - służb podporządko-

wanych sowieckiemu KGB; otacza się takimi "doradcami" jak panowie Koziej i Nałęcz,  a jego

atak na Pana Antoniego Macierewicza wskazuje, w mojej opinii, że jest politycznym patronem

pokomunistycznych służb. /.../

Krystyna Ruchniewicz-Misiak

Australia

Po 25 latach od początku obrad Okrągłego Stołu wiemy, że był to układ nie tylko haniebny w formie, ale i zbrodniczy w skutkach.

Zawarli go funkconariusze sowietyzmu ze swoimi agentami oraz aferzystami politycznymi (którzy wiedzieli, że w wolnej Polsce stracą swoje wpływy) wspomaganymi przez pożytecznych idiotów z "Solidarności" (z których tylko mniejsza część potrafiła się z czasem ze swej naiwności otrząsnąć).

Hańba ta do dzisiaj obciąża społeczeństwo polskie, ponieważ nie wykazało woli zaprzeczenia zawartym w Magdalence i Pałacu Namiestnikowskim ustaleniom; tym bardziej, że zbrodnicze skutki ukladu czerwonych pająków z różowymi pająkami (nazwa nadana grupie Tadeusza Mazowieckiego przez Bogdana Borusewicza w Sierpniu`80) obciążają nie tylko współczesne pokolenie, ale przyszłość całego narodu.

Krzysztof Wyszkowski

Mądry Ukrainiec po polskiej szkodzie?

wtorek, 28 stycznia 2014 13:57

Opinia międzynarodowa skazuje UA na klęskę, a może Ukraińcy nauczyli się na polskiej Targowicy-II sprzed 25 lat i nie dadzą się tak oszukać?

Bolek bredzi na blogu

wtorek, 28 stycznia 2014 11:57

Perfidną Gebelsowską metodą obrzydliwych zmyślonych kłamstw wygłaszanych często w rozgłośni w Toruniu jak naprzykład w dniu 27-01-2014 r o godzinie 24 tumani się słuchaczy .Prostując kłamców oświadczam Nigdy nie spotkałem się w tamtym czasie z Panem Kiszczakiem by cokolwiek uzgadniać czy ustalać , natomiast rozmowy dotyczyły możliwości odbycia takich spotkań w gronie kompetentnym i przy rozmowach zawsze był obecny ksiądz .

Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/ludzie/lechwalesa/

Strona 10 z 49