Narzędzia
Szukaj
Rejestracja Loguj

Krzysztof Wyszkowski

Krzysztof Wyszkowski - artykuły
Krzysztof Wyszkowski

Krzysztof Wyszkowski

Adres witryny: E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W dniu 23 marca 2016 18:57 użytkownik Tomasz Strzyżewski < Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. > napisał:

W poniedziałek 22 marca zobaczyłem na Twitter taki wpis: „@hb3oz7 A tak ogólnie-po co ta kampania Zaremby przeciwko @Cenckiewicz ? Popuszcza jak Jadźka Socjolożka? Jak Warzecha? Czemu?”.

O przyjaciele, nie bijta się…

piątek, 18 marca 2016 17:03
Zwracając się do starych przyjaciół, którzy, choć zaperzają się w sporach z taką intensywnością jakby sędziwy wiek nie miał żadnego znaczenia, jednak obecnie zdecydowanie nie są już młodymi ludźmi, użyję języka, który – mam nadzieję – przemówi do nich bardziej bezpośrednio niż argumenty merytoryczne.

No cóż - to są nudy na pudy, ale zawszeć dobrze mieć pod poduszką taki zestaw, gdy faszyści z PIS wtargną nocą i wezmą cię za leminga.

Gdy mniemasz, że już żadna siła nie wyrwie cię ze zniewalającego uścisku, od którego tracisz panowanie na sobą, Opatrzność, wydawałoby się całkiem przypakowym gestem, wyzwala cię i oddaje samemu sobie.

Obrońcy Bolka - wrogowie Polski

wtorek, 01 marca 2016 06:04

Darek Jaskiewiczkomentuje artykuł Damiana Wutke "Ludzką rzeczą jest błądzić, upadać" w GW - tytuł na mojej stronie nadałem ja(K.W.)

Tuskowatość Warszawy  Stolica\ Tożsamość miasta.                           Bogdan Nienałtowski  

 Motto: ·Prawdziwymi niewolnikami są tylko ci, którym pan nałożył obrożę i nauczył ich nosić ją jak cenny, ozdobny naszyjnik.  (mądrość chińska)

Dokumenty IPN: SB w 1986 r. niszczy donos "Bolka" z 1971 r.

W dokumentach IPN z teczki tajnego współpracownika SB "Bolka", którego współpraca miała się zakończyć w 1976 r., jest prośba z listopada 1986 r. o zgodę na zniszczenie meldunku "Bolka" ze stycznia 1971 r., użytego do tajnej operacji SB kompromitowania Lecha Wałęsy przed Komitetem Noblowskim.

W obronie cywilizacji łacińskiej

niedziela, 28 lutego 2016 20:02

W 2016 roku w Polsce obchodzone będzie 1050-lecie Chrztu Polski.

Limuzyna wywożąca Bolka wczoraj z lotniska im. Walesy (kim może być ten "Walesa"?) o malo nie zmiażdżyła stóp dziennikarzom, którzy (o, święta naiwności!) mniemali, że Bolek, jak obiecał, "stanie w prawdzie" i powie, że szpicel Bolek to jego sobowtór. 

Strona 3 z 49