Narzędzia
Szukaj
Rejestracja Loguj

Krzysztof Wyszkowski

Putin wywiesza białą flagę!

Samo urządzenie konferencji (i jej przebieg w głównych tematach) dowodzi słabości Putina. Po światowej awanturze Rosja nie ma nawet Krymu, bo musi się zgodził na udział krymczan w wyborach ukraińskich!

Putin usprawiedliwiał się (po raz pierwszy!), że ostatnio "dużo rozmawiałem ze swoimi kolegami". To znaczy, że jest oskarżony o akcję tylko z FSB, bez zgody wojska. To znaczy, że jest bardzo slaby! Co za upadek, potężna armia rosyjska udaje "obywatelską samoobronę"! Żołnierze jak tchórze ukrywają swe twarze. Tego wojskowi nie przebaczą! Honor armii rosyjskiej w rynsztoku! Żołnierze są tylko tituszkami FSB! Putin jest kagiebistą i nie rozumie racji państwowych.

Putin po raz kolejny powołuje się na obronę Żydów. Teraz potrzebna jest jasna reakcja Izraela. Jej brak będzie oznaczał poparcie dla Rosji. Milczenie, to nóż w plecy Europy i USA. Żydzi polscy też mają obowiązek odezwać się na rzecz wolnej Ukrainy. Jak kiedyś w sprawie Polski. Z drugiej strony Putin - proklamując walkę z antysemityzmem - obraził nawet szczerych agentów KGB. Przecież żydofobia to fundament rosyjskich służb!

Dodajkomentarz

Upewnij się czy wypełniłeś pola oznaczone gwiazdką (*).
Można stosować podstawowe znaczniki HTML.