Narzędzia
Szukaj
Rejestracja Loguj

Krzysztof Wyszkowski

Proponuję na 10 kwietnia

   

  1. Przed Pałacem Prezydenckim przy Krakowskim Przedmieściu zostanie ustawiony Krzyż Smoleński. Do 10 kwietnia zorganizuje się Straż Obywatelska do pilnowania Krzyża Smoleńskiego. Jeżeli policja to uniemożliwi, wielki krzyż zostanie ustawiony po zmianie rządu, a pałac zostanie przekazany na muzeum komunizmu.
  2. Ogłoszony zostanie apel patriotycznych posłów i senatorów o zaprzestanie przez służby specjalne inwigilacji politycznej oraz dywersji,  dezintegracji i prowokacji wobec środowisk niepodległościowych.
  3. Prezydent Bronisław Komorowski złoży dymisje i zostaną rozpisane przedterminowe wybory. Jeżeli tego nie zrobi, rozpoczęta zostanie procedura impeachmentu. W tym czasie ujawniona zostanie druga część raportu z likwidacji WSI i szczegóły jego współpracy z Janukowyczem.
  4.  Sejm uchwali ustawę o powołaniu reprezentatywnego społecznie zarządu TVP.
  5. Na stronach internetowych kancelarii Sejmu utworzony zostanie punkt informacyjny z serwisu PAP, z którego obywatele będą mogli bezpłatnie
    uzyskiwać najważniejsze informacje z kraju i ze świata.
  6. Biuro Edukacji Publicznej IPN umieści w internecie wszystkie dokumenty - również z zasobu zastrzeżonego - dotyczące przebiegu Okrągłego Stołu i osób w nim uczestniczących.
  7.  Po Wielkanocy rozpocznie się obywatelska rozbiórka Pałacu Stalina.


Ostatnia aktualizacja: wtorek, 25 lutego 2014 11:08

Dodajkomentarz

Upewnij się czy wypełniłeś pola oznaczone gwiazdką (*).
Można stosować podstawowe znaczniki HTML.