24 lutego

W sztabie Tuska panika!

  1. Szef schował się u dzieci w Białymstoku i udaje Króla Maciusia I.
  2. Nie można zaatakować Kaczyńskiego – podaliśmy mu palec, myśląc, że oskarżymy go o kradzież paznokcia, a on chwycił cała rękę i trzyma, aż kości pękają!
  3. Cały plan koalicji z SLD poszedł w diabły – gorzej, bo skończyła się możliwość gry pomiędzy Millerem a Kwaśniewskim, gdyż cały obóz postkomunistyczny poszedł „w odstawku”.
  4. RadSik jest skończony, bo i tak byłby martwy nawet wtedy, gdyby Janukowycz mógł użyć wojska. Jego wypowiedź wejdzie do zbioru aurea dicta obok Marii Austriaczki – „Nie mają chleba? To niech jedzą ciastka.”
  5. Bezużyteczny jest też Wałęsa, bo tylko udowodni, że nadal jest Bolkiem. Razem z Gorbaczowem może już tylko kompromitować.
  6. W Kijowie szaleje Saryusz-Wolski i nie można kazać mu się zatrzymać, bo Rosjanie ujawnią taki telefon.
  7. Jeżeli PiS zażąda nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu i uchwalenia planu pomocy Ukrainie, to Kopacz nie będzie mogła go zablokować i cała Polska dostrzeże podobieństwo między nami, a reżimem Janukowycza.
  8. Zaraz będzie rocznica zakończenia Okrągłego Stołu i opinia publiczna orzeknie, że te 25 lat, to o 24 za długo.
  9. Zwycięstwo ofiar Majdanu ośmieli "sektę smoleńską", która zażąda ujawnienia akt śledztwa smoleńskiego w sprawie 96 ofiar i skompromitujemy się całkowitą uległością wobec Putina.
  10. Armia min. Sienkiewicza nie może użyć nawet „broni gładkolufowej” do  pacyfikacji polskich faszystów, bo publiczność skojarzy to z Berkutem.
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 24 lutego 2014 10:29
W górę