Narzędzia
Szukaj
Rejestracja Loguj

Krzysztof Wyszkowski

Krzysztof Wyszkowski

Krzysztof Wyszkowski

Adres witryny: E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Po 25 latach od początku obrad Okrągłego Stołu wiemy, że był to układ nie tylko haniebny w formie, ale i zbrodniczy w skutkach.

Zawarli go funkconariusze sowietyzmu ze swoimi agentami oraz aferzystami politycznymi (którzy wiedzieli, że w wolnej Polsce stracą swoje wpływy) wspomaganymi przez pożytecznych idiotów z "Solidarności" (z których tylko mniejsza część potrafiła się z czasem ze swej naiwności otrząsnąć).

Hańba ta do dzisiaj obciąża społeczeństwo polskie, ponieważ nie wykazało woli zaprzeczenia zawartym w Magdalence i Pałacu Namiestnikowskim ustaleniom; tym bardziej, że zbrodnicze skutki ukladu czerwonych pająków z różowymi pająkami (nazwa nadana grupie Tadeusza Mazowieckiego przez Bogdana Borusewicza w Sierpniu`80) obciążają nie tylko współczesne pokolenie, ale przyszłość całego narodu.

Krzysztof Wyszkowski

Mądry Ukrainiec po polskiej szkodzie?

wtorek, 28 stycznia 2014 13:57

Opinia międzynarodowa skazuje UA na klęskę, a może Ukraińcy nauczyli się na polskiej Targowicy-II sprzed 25 lat i nie dadzą się tak oszukać?

Bolek bredzi na blogu

wtorek, 28 stycznia 2014 11:57

Perfidną Gebelsowską metodą obrzydliwych zmyślonych kłamstw wygłaszanych często w rozgłośni w Toruniu jak naprzykład w dniu 27-01-2014 r o godzinie 24 tumani się słuchaczy .Prostując kłamców oświadczam Nigdy nie spotkałem się w tamtym czasie z Panem Kiszczakiem by cokolwiek uzgadniać czy ustalać , natomiast rozmowy dotyczyły możliwości odbycia takich spotkań w gronie kompetentnym i przy rozmowach zawsze był obecny ksiądz .

Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/ludzie/lechwalesa/

Gdzie jest majdańska GW i jej Michnik?

wtorek, 28 stycznia 2014 10:19
Wszyscy krzyczą "Majdan, Majdan", a nie wiadomo, kto reprezentatywnie i autorytatywnie wyraża jego żądania. Jak to możliwe, że po dwóch miesiącach nadal nie wiadomo kto będzie ukraińskim Bolkiem i kto Michnikiem.

Bujak znowu buja

wtorek, 28 stycznia 2014 10:03

Kukła michnikowsko-kiszczakowska wyciągnięta ze śmietnika Agory stroi się w antyrosyjskie piórka. Za chwilę znowu będzie dyndać w propagandzie "zaprzyjaźnonych telewizji", bo zbliża się 25 rocznica Okrągłego Stołu - nowej Targowicy. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zbigniew-bujak-boje-sie-ze-ukraina-bedzie-potrzebowac-20-30-lat/2v1pf?google_editors_picks=true

Smolar o "kibolach" na Majdanie

wtorek, 28 stycznia 2014 09:57

W maju i sierpniu 1988 r. to kibole Lechii zaczęli strajki w Stoczni. Byli dobrzy, bo dali władzę Bolkowi i Michnikowi?

O Majdanie głośne... milczenie!

wtorek, 28 stycznia 2014 09:56

W Izraelu o Majdanie bardzo głośno się... milczy! Za to trwa w najlepsze "współpraca antyterrorystyczna" z Rosją. http://www.haaretz.com/news/sports/1.570935 …

Minister Kluzik o Rosji

wtorek, 28 stycznia 2014 09:54

Zaskoczenie! Ministra PDT - Joanna Kluzik mówi na Twitter ludzkim głosem: I oczywiście jest pytanie kto/co następnego dnia po odwołaniu... Widziałam brutalność Rosji. To naprawdę INNY ŚWIAT

Majdan - Stocznia w Sierpniu`80?

wtorek, 28 stycznia 2014 09:53

Jeżeli Majdan jest Stocznią`1980, to dzisiaj odszedł Babiuch, ale zaraz poleci Gierek i Jaruzelski przystąpi do planowania stanu wojennego.

Kto będzie ukraińskim Bolkiem?

wtorek, 28 stycznia 2014 09:52

Premier Ukrainy złożył dymisję. Teraz już tylko jedno pytanie - czy Putin z FSB ustawią ukraińskiego "Bolka" na Majdanie, czy poza nim?

Strona 10 z 49