Narzędzia
Szukaj
Rejestracja Loguj

Krzysztof Wyszkowski

Krzysztof Wyszkowski

Krzysztof Wyszkowski

Adres witryny: E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Minister Kluzik o Rosji

wtorek, 28 stycznia 2014 09:54

Zaskoczenie! Ministra PDT - Joanna Kluzik mówi na Twitter ludzkim głosem: I oczywiście jest pytanie kto/co następnego dnia po odwołaniu... Widziałam brutalność Rosji. To naprawdę INNY ŚWIAT

Majdan - Stocznia w Sierpniu`80?

wtorek, 28 stycznia 2014 09:53

Jeżeli Majdan jest Stocznią`1980, to dzisiaj odszedł Babiuch, ale zaraz poleci Gierek i Jaruzelski przystąpi do planowania stanu wojennego.

Kto będzie ukraińskim Bolkiem?

wtorek, 28 stycznia 2014 09:52

Premier Ukrainy złożył dymisję. Teraz już tylko jedno pytanie - czy Putin z FSB ustawią ukraińskiego "Bolka" na Majdanie, czy poza nim?

Chińczycy trzymają się słabo?

wtorek, 28 stycznia 2014 09:51

W 1956 Chiny ostrzegły ZSRS przed interwencją w Polsce. Czy w sprawie Ukrainy Chińczycy pozostaną bierni? Los Majdanu dotyczy Syberii.

Ukraina zakładnikiem stosunków Rosja-UE?

wtorek, 28 stycznia 2014 09:50

Dlaczego walka Ukraińców o wolność i demokrację jest problemem rosyjsko-unijnym? Bo to lont pod neo-carat na Kremlu, a UE Putina broni.

Posowiecki szmondak

wtorek, 28 stycznia 2014 09:47

Posowiecki szmondak "modli się", żeby Ukraińcy pogrążyli się w jeszcze większym bagnie niż dotychczas. Wtedy tacy jak on znowu przetrwają.

Michnik wzywa Jaruzelskiego!

wtorek, 28 stycznia 2014 09:44

Michnik: "trzeba się modlić o cud, żeby Janukowycza olśniło, żeby miał mądrość, wyobraźnię Wojciecha Jaruzelskiego http://wyborcza.pl/1,75478,15346927,Michnik_o_wydarzeniach_Ukrainie__To_rewolucja__I_otwiera.html#ixzz2rg5bAROv …

25 lat Magdalenki

wtorek, 28 stycznia 2014 09:42

Wczoraj minęła 25 rocznica Magdalenki, gdy umówiono budowę nowej S "od góry". Dzisiaj Tusk, Komorowski i Michnik doradzają to samo Ukraińcom

Prawda o Wałęsie jest znana

poniedziałek, 23 grudnia 2013 14:12

Lech Wałęsa powiedział 23 grudnia 2013 r. w TVN24: "Z Wyszkowskim sprawa jest definitywnie zakończona, przegrał wszystko, co mógł przegrać, a teraz są następni, a ja udowodnię prawdę."

To nieprawda! Sąd Okręgowy w Gdańsku w orzeczeniu z dnia 31 sierpnia 2013 r. stwierdził, że dochowałem należytej staranności dziennikarskiej przy badaniu sprawy agenturalności Lecha Wałęsy jako t.w. "Bolek", odrzucił roszczenie Wałęsy o zapłatę odszkodowania, a także zwolnił mnie ze wszelkich kosztów sądowych i adwokackich. Sąd Apelacyjny podtrzymał to orzeczenie, a tylko orzekł przeproszenie Wałęsy, czego - oczywiście - nie wykonałem. Wałęsa próbował mnie do tego zmusić wytaczając następne procesy, ale ostatecznie je przegrał i nie tylko nie odzyskał ode mnie pieniędzy za zapłacone przez niego samego przeprosiny w TVN24, ale musi zapłacić mi koszta adwokackie. Z tego punktu widzenia - przegrał ten, kto płaci za proces - to ja wygrałem ośmioletni spór.

Poza tym w Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu oczekuje na rozpoznanie moja skarga w sprawie orzeczenia Sądu Apelacyjnego nakazującego mi przeproszenie Wałęsy.

Twierdzenie Wałęsy, że "udowodni prawdę" są tyleż bezczelnymi, co czczymi przechwałkami człowieka, który fałszował i nadal fałszuje swoją przeszłość, prawdziwie opisaną w książkach takich jak "SB a Lech Wałęsa" Piotra Gontarczyka i Sławomira Cenckiewicza, a ostatnio w książce Sławomira Cenckiewicza "Wałęsa. Człowiek z teczki", której rozpowszechnianie chciałby zablokować.

Prawda została już udowodniona i stanowi ona, że Lech Wałęsa był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie "Bolek" i donosił na swoich kolegów ze Stoczni Gdańskiej.

Krzysztof Wyszkowski

Sopot, 23 grudnia 2013 r.

Bolek znowu grozi!

sobota, 21 grudnia 2013 10:24
"kto zostanie rozjechany to spoko .prawda zwyciezy Ja pisze ksiazki a nie ksiazka , a wiec calosc .Obiecalem jak skoncze Wyszkowskiego to nastepny bedzie Cenckiewicz i dotrzymymam slowa ."

XXX

biuro@zysk.com.pl

Szanowni Państwo.

niniejszym informuję, że w wydanych i rozprowadzanymi przez Państwa wydawnictwo książkach, dotyczących mojej osoby, zapisane skandaliczne pomówienia i jawne kłamstwa. godzące w moje dobre imię i w faktografię historyczną.

W związku z powyższym żądam kategorycznie wycofania w ciągu 14 dni ww. książek o charakterze paszkwili z obiegu oraz publicznego przeproszenia w związku ze szkalowaniem mojej osoby. W przeciwnym razie wejdę na drogę formalno-prawną w celu uzyskania wskazanego celu i stosownego zadośćuczynienia, w tym adekwatnego odszkodowania .

Na Państwa reakcję w tej sprawie czekam do dnia 15 stycznia 2014 r. Z poważaniem Lech Wałęsa

60-308 Gdatak

ul Polanki 54


Strona 11 z 49