Narzędzia
Szukaj
Rejestracja Loguj

Krzysztof Wyszkowski

Krzysztof Wyszkowski - procesy
Krzysztof Wyszkowski

Krzysztof Wyszkowski

Adres witryny: E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W poniedziałek 22 marca zobaczyłem na Twitter taki wpis: „@hb3oz7 A tak ogólnie-po co ta kampania Zaremby przeciwko @Cenckiewicz ? Popuszcza jak Jadźka Socjolożka? Jak Warzecha? Czemu?”.

O przyjaciele, nie bijta się…

piątek, 18 marca 2016 17:03
Zwracając się do starych przyjaciół, którzy, choć zaperzają się w sporach z taką intensywnością jakby sędziwy wiek nie miał żadnego znaczenia, jednak obecnie zdecydowanie nie są już młodymi ludźmi, użyję języka, który – mam nadzieję – przemówi do nich bardziej bezpośrednio niż argumenty merytoryczne.

No cóż - to są nudy na pudy, ale zawszeć dobrze mieć pod poduszką taki zestaw, gdy faszyści z PIS wtargną nocą i wezmą cię za leminga.

Gdy mniemasz, że już żadna siła nie wyrwie cię ze zniewalającego uścisku, od którego tracisz panowanie na sobą, Opatrzność, wydawałoby się całkiem przypakowym gestem, wyzwala cię i oddaje samemu sobie.

Obrońcy Bolka - wrogowie Polski

wtorek, 01 marca 2016 06:04

Darek Jaskiewiczkomentuje artykuł Damiana Wutke "Ludzką rzeczą jest błądzić, upadać" w GW - tytuł na mojej stronie nadałem ja(K.W.)

Tuskowatość Warszawy  Stolica\ Tożsamość miasta.                           Bogdan Nienałtowski  

 Motto: ·Prawdziwymi niewolnikami są tylko ci, którym pan nałożył obrożę i nauczył ich nosić ją jak cenny, ozdobny naszyjnik.  (mądrość chińska)

Dokumenty IPN: SB w 1986 r. niszczy donos "Bolka" z 1971 r.

W dokumentach IPN z teczki tajnego współpracownika SB "Bolka", którego współpraca miała się zakończyć w 1976 r., jest prośba z listopada 1986 r. o zgodę na zniszczenie meldunku "Bolka" ze stycznia 1971 r., użytego do tajnej operacji SB kompromitowania Lecha Wałęsy przed Komitetem Noblowskim.

W obronie cywilizacji łacińskiej

niedziela, 28 lutego 2016 20:02

W 2016 roku w Polsce obchodzone będzie 1050-lecie Chrztu Polski.

Limuzyna wywożąca Bolka wczoraj z lotniska im. Walesy (kim może być ten "Walesa"?) o malo nie zmiażdżyła stóp dziennikarzom, którzy (o, święta naiwności!) mniemali, że Bolek, jak obiecał, "stanie w prawdzie" i powie, że szpicel Bolek to jego sobowtór. 

Po kilku latach udawania przez Lecha Parella, dyrektora Polskiego Radia Gdańsk, że mnie nie zna (byliśmy przyjaciółmi zanim został "żołnierzem" Tuska"), a przez red. Agnieszkę Michajłow, że nie zna numeru mojego telefonu, otrzymałem propozycję rozmowy.

Czy można się dziwić? Parell wmawiał sobie, że obrona Radia przede mną, to jego Westerplatte (JP II "każdy ma swoje Westerplatte"). Zarobił na tym wielkie pieniądze i nie będzie musiał płacić odzszkodowania za narzucenie Radiu polityki kłamstwa. Co zarobił to jego, a jego dziennikarscy "niewolnicy" chcą teraz zarabiać na służbie "nowemu panu". Mam nadzieję, że Michajłow nie rzuci się teraz do gardła Wałęsie za to, że latami tuczyła się na popularyzowaniu jego łgarstw. 

Co mam robić? Rozmawiać z płatnymi propagandystami kłamstwa? Odmówić biedakom, którzy mają przecież na utrzymaniu swoje rodziny i teraz będą kwilić, że kłamali bo "musieli"?

Strona 3 z 49