Narzędzia
Szukaj
Rejestracja Loguj

Krzysztof Wyszkowski

Mój Blog (200)

sobota, 17 maja 2008 11:46

Bohater

Napisane przez Administrator

Powieść w odcinkach o Wałęsie

wtorek, 13 maja 2008 13:31

Rozprawa 13 maja

Napisane przez Administrator

Przyznaję, że obawiałem się, czy rocznica zamachu na papieża i objawienia z Fatimy jest dla mnie dobrym znakiem. Okazało się napradę dobrym.

sobota, 10 maja 2008 10:04

Uwaga - Gramsci!

Napisane przez Administrator

W najnowszym wydaniu Plusa-Minusa Grzegorz Górny analizuje wpływ ideologii Gramsciego na współczesny kształt kultury i polityki. Przy okazji zwracam uwagę na okładkę książki IPN "Marzec 1968 w dokumentach MSW" - jest na niej zdjęcie, na którym obok Karola Modzelewskiego i Jacka Kuronia siedzi Grażyna Kuroniowa trzymając w ręku "biblię" rewizjonistów.

czwartek, 08 maja 2008 12:12

Polska ma zapłacić

Napisane przez Administrator

Ponad partyjna (dwupartyjna) grupa senatorów planuje wezwanie krajów powiązanych z Holokaustem do przyjęcia ustaw o restytucji mienia.

czwartek, 08 maja 2008 11:24

Podzwonne dla Partii O.

Napisane przez Administrator

Obecnie krąży w Internecie nagranie byłego oficera komunistycznej Służby Bezpieczeństwa, w którym mówi on Krzysztofowi Wyszkowskiemu, że tajny współpracownik "Bolek" i Lech Wałęsa to ta sama osoba.

środa, 07 maja 2008 21:20

GRZEGORZ PRZEMYK  NOWA RZECZYWISTOŚĆ

Napisane przez Administrator

Kreowanie rzeczywistości, to wyższy stopień „sztuki" dezinformacji niż pospolita prowokacja. Komuniści, którzy z kłamstwa i przemocy uczynili fundament swojej władzy, sztukę dezinformacji posiedli w stopniu najwyższym.

środa, 07 maja 2008 09:33

Witold Pilecki

Napisane przez Administrator

Senat chce przywrócenia Polakom pamięci o bohaterskiej postaci rotmistrza Witolda Pileckiego. Uchwała tej treści ma zostać przyjęta na dzisiejszym posiedzeniu.

„Monistyczno-konspiracyjna polityka Kaczyńskich została przed 5 miesiącami zastąpiona przez rzeczową i profesjonalną politykę Donalda Tuska „ – taką definicją uraczył zebranych słuchaczy Kai-Olaf Lang, analityk spraw polskich w rządowym think-tanku - Niemieckim Instytucie Polityki Międzynarodowej i Bezpieczeństwa w minioną środę w Berlinie.

czwartek, 24 kwietnia 2008 15:43

Lepperowcy z TVN i GW

Redaktor: Krzysztof Wyszkowski

Kilka miesięcy temu dziennikarze TVN zamęczali widzów nagraniem wulgarnej reakcji Leppera na oskarżenie jego kolegi o zgwałcenie prostytutki. Odrażający rechot był wielokrotnie powtarzany, co, wraz z demonstrowaniem poparcia redaktorów TVN dla feminizmu, robiło wrażenie, że żywią oni nie tylko formalny, ale i osobisty szacunek dla godności kobiety.
 

Strona 8 z 15