Narzędzia
Szukaj
Rejestracja Loguj

Krzysztof Wyszkowski

"Cena strachu"

Wydawnictwo Fronda poleca książkę  "Cena Strachu", kóra zamyka dyskusję i szum medialny wokół ostatniej książki Jana T. Grossa "Strach".

Z pełnym przekonaniem polecamy książkę wydaną przez Frondę, "Cena Strachu". Zamyka ona dyskusję i szum medialny wokół ostatniej książki Jana T. Grossa "Strach" oraz przypomina miażdżące riposty historyków na jego wcześniejsze książki. "Cena Strachu" spotyka się z tak dużym zainteresowaniem, że przygotowujemy już 3. dodruk. 

W "Cenie Strachu" oddaliśmy głos historykom, mając nadzieję, że ich wypowiedzi pozwolą czytelnikom wyrobić sobie zdanie o wiarygodności i warsztacie Jana T. Grossa.

Powiedzieli o "Strachu":

"Ja bym studenta za drzwi wyrzucił, gdyby mi przyniósł pracę magisterską napisaną na tak niskim poziomie, na jakim jest praca Jana Tomasza Grossa "Sąsiedzi".

Prof. Jerzy Eisler

"Prawdziwa historia obroni się przed atakami społecznych znachorów i naukowych szarlatanów. W nauce zarówno pisarstwo Leszka Bubla, jak i "Strach"Jana Tomasza Grossa nie mają szans na warunkową nawet akceptację".

Dr Piotr Gontarczyk

"(...) Swą książką Gross wpisuje się w długi szereg najświetniejszych polskich intelektualistów, począwszy od Mickiewicza i Słowackiego, a kończąc na Gombrowiczu i Miłoszu".

Adam Michnik

Dodajkomentarz

Upewnij się czy wypełniłeś pola oznaczone gwiazdką (*).
Można stosować podstawowe znaczniki HTML.