Narzędzia
Szukaj
Rejestracja Loguj

Krzysztof Wyszkowski

Jaruzelski - zdrajca sowiecki

W nocy z 12 na 13 grudnia 2010 roku pod pomnikiem Poległych Stoczniowców w Gdańsku odbyła się manifestacja dla uczczenia ofiar stanu wojennego. Przemówienia wygłosili Czesław Nowak i Stanisław Fudakowski. Poproszony o zabranie głosu powiedziałem:

Gdy w roku 1920 zdrajcy Dzierżyński i Marchlewski w służbie Sowietów  napadli na Polskę, Stefan Żeromski w imieniu narodu orzekł, że nie ma dla nich nawet piędzi polskiej ziemi na grób.

Zdrajca Jaruzelski w służbie Sowietom zniewalał Polskę od 1944 roku. W roku 1968 zdrajca i zbrodniarz Jaruzelski w służbie Sowietom dowodził atakiem na Czechosłowację. W roku 1970 zdrajca Jaruzelski kierował mordami na stoczniowcach buntujących się przeciw sowietyzacji Polski. W roku 1981 w służbie Sowietom zdrajca Jaruzelski mordował Solidarność.

Współczesna Polska utraciła wiele ze swej dawnej godności. Nie żądamy już, by zdrajcę Jaruzelskiego po śmierci pochować pod murem kremlowskim obok jego pana - Stalina. Żądamy jedynie, żeby jednego z najgorszych zdrajców w całej naszej historii, najpodlejszego sługę sowieckiej antycywilizacji, wolna Polska  traktowała jako pozbawionego praw obywatelskich i honorowych banitę z polskości.

Zdrajca Jaruzelski nie może być dopuszczony do jakiejkolwiek publicznej roli w życiu politycznym niepodległej Rzeczypospolitej. Każde działanie, które poza tę zasadę wykracza, okrywa hańbą tych, którzy je podejmują.

Oddajmy hołd ofiarom Jaruzelskiego poległym w tym miejscu!


Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 13 grudnia 2010 17:58

Dodajkomentarz

Upewnij się czy wypełniłeś pola oznaczone gwiazdką (*).
Można stosować podstawowe znaczniki HTML.